Hakkımızda

www.Estetikdoktorlari.net

Estetikdoktorlari.Net Hakkımızda Bilgilendirme

1-) Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

2-) Sitemizde yayınlanan tüm yolumlu veya olumsuz yorumlar tamamen gerçek ve tüzel kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olup, sorumluluk yorum yapan kişilere aittir.

3-) Sitemizde yayınlanan doktorlar site editörlerimiz tarafından manuel olarak eklenmekte olup, kişisel bilgiler çeşitli biyografi sayfaları aracılığı ile ulaşılarak farklı kaynaklardan edinilmiş bilgilerdir. Hata olması durumunda sitemiz bu durumdan sorumlu değildir.

4-) Bir doktor olarak sitemizin içerisinde kişisel bilgilerinizin yer almasını istemiyorsanız, bizlere iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşarak. İçeriğinizin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talepleriniz 48 saat içinde çözümlenecektir.

5-) Sitemizde yayınlanan doktorlara yapılan tüm yorumlar site yöneticileri tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Herhangi bir hakaret, kötü söz, Türk örf ve adetlerine aykırı söylemler site yöneticileri tarafından kesinlikle onaylanmayacaktır.

6-) İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır.

7-) Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. EstetikDoktorlari.Net bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.