İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Co2 Lazer Tedavisi ve İyileştirme

Co2Lazer
Co2 Lazer

Co2 Lazer Tedavisi ve İyileştirme hakkında bilgiler

CO2 Lazer yenileme, daha genç bir görünüm için toplam cilt gençleştirme için altın standart olarak kabul edilir. Uzmanlar bu lazeri güneşe maruz kalma ve diğer çevresel faktörlerin neden olduğu cilt yaşlanması belirtilerini tedavi etmek için kullanır. Piyasadaki çok az lazer kırışıklıklarınızdan beş yıl sürebilir.

ince çizgiler ve kırışıklıklar,

cilt dokusu ve tonu,

pigmentasyon,

ve cilt gerginliğine neden olur.

Ayrıca cerrahi ve sivilce izlerini etkili bir şekilde tedavi edebilir. 

Lumenis Aktif ve Derin Fx Lazerler

Lumenis Active ve Deep Fx, daha az yan etkiye sahip geleneksel Co2 lazerlere göre daha hızlı iyileşme sağlayan fraksiyonlu bir ablatif dağıtım sistemi kullanır. Birçok lazer, cildinizin katmanlarını yaralayarak (veya “ablatarak”) çalışır, öyle ki yeni, daha sağlıklı katmanlar içeride büyüyebilir. Fraksiyonlu, normal cildin bazı bölgelerini korurken ciltte küçük delikler oluşması anlamına gelir. Normal cilt bölgeleri geride kaldığında, cilt geleneksel CO2 cihazlarına göre çok daha hızlı iyileşir.

ActiveFX, cilt pigmentasyonu ve ince çizgiler için mükemmel olan daha yüzeysel bir tedavidir. DeepFX, daha derin kırışıklıkları, yara izlerini tedavi edebilen ve cilt sıkılaşmasını sağlayandan daha derin bir tedavidir.

Co2 Lazer Tedavisi ve İyileştirme

Çoğu hasta, tedavi edilen alanlara ve tedavi endikasyonlarına bağlı olarak bir ila üç tedaviye ihtiyaç duyar (örneğin akne izleri daha fazla tedavi seansına ihtiyaç duyar). Hastaların oral sedasyon ile birlikte topikal ve bölgesel anesteziye ihtiyacı olacaktır. Tedaviler yaklaşık iki ila üç saat sürer. Bu işlem sırasında hastalar uyanık ve çok rahat kalırlar.

Yeni taze cildinizin iyileşmesi için gereken zamanı bulabilmesi için bir haftalık iyileşme ve hizmet dışı kalma süresi öneririz. Tedaviden sonra, en iyi sonuçları elde etmek için CO2 sonrası lazer hastalarımızı çok yakından takip ediyoruz. 

Estetikdoktorlari Hakkında Bilgiler ve Hasta Yorumları

Estetikdoktorlari.Net Olarak sizlere Doktor bilgiler dışında estetik çeşitleri ve medikal estetik yöntemleri hakkında bilgilerde sunmaktayız. Web sayfamızda doktor araştırabilir forum sayfamızda bilgi almak istediğiniz doktoru paylaşarak okurlarımızdan bilgiler ve fikirler alabilirsiniz, Forum sayfamızda konuları takip edebilir veya konuya abone olarak tüm mesaj ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Estetik Ameliyatı öncesi ve sonrasında bilgi ve deneyimlerinizi aklınıza takılan sorular ve Estetik ile alakalı tüm konuları forum sayfamızda paylaşıp takip edebilirsiniz.