Burun Estetiği Ameliyat Öncesi

Burun Estetiği

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi Doktor Görüşmesinde Neler Konuşulur

Burun ameliyatı olucak kişi ameliyat öncesi sonkez doktorla görüşür, bu görüşmelerde hasta doktordan nasıl bir burun istediğini anlatır sonrasında konuşulanların üstünden tekrar geçilir, doktor ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bilgi verir sonra ameliyat saati beklenir.

Ameliyat Öncesi Hasta Doktorla Nasıl Bir Görüşme Yapmalı

Ameliyat öncesi yani Burun Ameliyatı öncesi hasta doktora kesinlikle nasıl bir burun istediğini anlatmalı ve fotoshop resim yaparak resim üzerinde görsel olarak anlatması daha iyi ve sağlıklı olur. Doktorlar bazı durumlarda ameliyat sonrasında oluşan durumlarda siz böyle istemiştiniz gibi davranışlar sergileyebilir sizin istediğiniz burun olmadığı zaman. Ameliyat sonrası böyle bi durumla karşılaşmamak için doktorunuzla ne istediğinizi görsel ve yazılı olarak teyitleşin teyit alın.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Olumsuz Durumlarda Ne Yapılmalı

Ameliyat sonrası olumsuz durumlarda kızgınlıkla sinirle bişeyler yapmamalıyız, doktorunuzla tekrar konuşun durumu nasıl düzeltebiliriz neler yapabilir bunları konuşarak olayı nasıl cözüme ulaştırırız bunun için çaba gösterin. Bazı doktorlar ameliyat sonrası kötü tavırlar sergileyebilir bazıları aksine ameliyat sonrası oluşan mutsuz durumları olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çaba gösterir, Doktor sizi ameliyat ettikden sonra sizin istemediğiniz bir sonuç ortaya cıkarsa doktor sizinle ilgilenmek yerine aksi tavırlar umursamaz davranışlar sergilerse o zaman hakkınızı yasal olarak arayabilirsiniz, görsel ve yazılı teyit ettirirseniz ameliyat öncesi ameliyat sonrası olan aksi durumlarda hakkınızı aramanız kolay olur. Doktor görüşmesi ve ne istediğinizi anlayan bir doktoru seçtiğinize emin olun,